5 tipů, jak vybrat firmu pro ekologickou likvidaci vozidla

Máte doma nepojízdný vůz a řešíte, jak jej ekologicky zlikvidovat?

 

Přemýšlíte, zda vás to bude stát nějaké peníze a co všechno bude potřeba zařídit? Máme pro vás tipy, jak správně postupovat při ekologické likvidaci vozidla.

Jak chytře a ekologicky zlikvidovat vozidlo?

 

Vrak, který vám stojí na zahradě nebo v garáži jen zabírá místo a je potřeba se jej co nejdříve zbavit. Pokud si s likvidací vraku nevíte rady a bojíte se, abyste vše udělali správně, je nejjednodušší vybrat si důvěryhodnou firmu, která se o vše postará a zbaví vás starostí.  Najít takovou firmu však nemusí být snadné. Důvěryhodná firma, která se zabývá eko likvidací vraků, odtahem nepojízdných vozidel i výkupem vozidel, by měla splňovat určitá kritéria.  Pokud si dobře vyberete, za váš vrak vám ještě zaplatí.

Pojďme se nyní podívat, co by měla taková firma na ekologickou likvidaci vozů splňovat a proč se eko likvidace auta vyplatí:

Potvrzení o převzetí vraku

Ve chvíli, kdy se rozhodnete ekologicky zlikvidovat svůj vrak a předáte je firmě, která se likvidací vraků zabývá, měli byste požadovat řádné potvrzení. Firma by vám měla vystavit Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ve sběru autovraků, které je vydáno v systému MA ISOH pod hlavičkou Ministerstva životního prostředí. Vydání tohoto dokladu by mělo být samozřejmostí, aniž byste o něj museli sami žádat.

Nepojízdné vozidlo sami odtáhnou

Neměli byste řešit, jak vrak dostat z vaší zahrady. Služba na ekolikvidaci aut si pro vrak sama přijede a odtáhne ho. Vy budete bez starostí.

Poradí si s vozy osobními, užitkovými i nákladními

Předem si zjistěte, jaká vozidla firma ekologicky likviduje. Ta správná firma si poradí, ať už máte osobní vůz, dodávku nebo náklaďák. Nemusí to však být pravidlem. Pokud potřebujete zlikvidovat jiný než osobní vůz, informujte se předem.

Za vrak vám zaplatí

U správně vybrané firmy dostanete za svůj vrak zaplacenou nejvyšší reálnou cenu, která se odvíjí od stáří vozu, jeho hmotnosti a technického stavu. Na webových stránkách společnosti můžete zjistit, jaká je minimální cena podle hmotnosti vašeho vozu. Cenu za vrak navíc budete vědět dřív, než si pro vrak přijedou.

Jsou k dispozici kdykoliv je potřeba

Ideální je, když jsou služby firmy na eko likvidaci vraků nonstop. Nemusíte tak řešit, že máte čas jen o víkendu. Pro váš vrak přijedou klidně i mimo všední dny, nebo ve svátek.

 

Přesně tyto kritéria splňujeme my, ve firmě Ekomorava.

Už víte, jak výhodně, bez starostí a ekologicky zlikvidovat nepojízdný vrak, který vám překáží, ať už na dvoře, v garáži nebo kdekoliv jinde? Ozvěte se nám a vyřešíme to společně.