Naše Služby

Ekologická likvidace a výkup autovraků

Ve spolupráci s profesionálními firmami se zabýváme EKOLIKVIDACEMI a výkupem autovraků.

Vykupujeme autovraky všech značek na celé Moravě a ve Slezsku, hlavně však v Ostravě, Opavě, Bohumíně, Havířově, Orlové, Karviné, Českém Těšíně, Bruntále, Frýdku Místku, Novém a Starém Jičíně, Fulneku, Vítkově, Odrách, Lipníku nad Odrou, Přerově, Rožnově pod Radhoštěm, Vsetíně, Příboru, Kopřivnici, Frenštátě pod Radhoštěm, Ostravici a okolí.

V případě potřeby klienta přijedeme i do vzdálenějších lokalit.

Vykupujeme osobní, užitkové, nákladní a speciální vozidla včetně zahradní techniky tj. sekačky, traktory aj. V jakémkoli stavu: vysoce opotřebované, zkorodované, staré, nepojízdné, bez motoru, nekompletní, bez TP, bez STK, skelety.

Vykupujeme vozidla od soukromých osob, firem a státních institucí či zařízení.

K vykoupeným vozidlům vystavíme doklad o ekologické likvidaci.

K vozidlům bez identifikačních údajů, doklad o ekologické likvidaci vystavit nelze.

Ekologická likvidace vozidel Ostrava

Výkup vozidel

Jsme firma zabývající se mimo jiné výkupem osobních, užitkových, nákladních vozidel všech značek a zahradní techniky tj. traktory, sekačky apod.

Vykupujeme vozidla po celé České republice.

Do výkupu přijímáme: osobní vozidla všech značek, plechové dodávky všech velikostí, sanitní vozy, zásahová vozidla, vícemístné dodávky, vozidla pro převoz handicapovaných lidí a jinak specifické vozy, vozy s isothermickou skříní, double caby, sklopky (S1, S2, S3), odtahové speciály, valníky, skříňové dodávky, nákladní vozidla všech kategorií, dále také zahradní techniku tj. traktory, sekačky, a jiné.

V jakémkoliv stavu: ojeté, předváděcí, havarované, s korozí, bez motoru, se zadřeným motorem, bez STK, bez TP či jinak vyřazené, nekompletní či vraky.

Vozidla si odvezeme i v případě jejich nepojízdnosti.

Výkupy provádíme různými způsoby jako jsou přímé prodeje, výběrová řízení či veřejné dražby. Vykupujeme od soukromých osob, firem různých organizací a státních institucí či zařízení.

Zaručujeme rychlé, poctivé a seriózní jednání.

Reklamace neřešíme!

Odtahové služby

V rámci ekologické likvidace a výkupu vozidel poskytujeme odtažení Vašeho vozidla zcela zdarma. 

Máme tým zkušeného a zaškoleného personálu a poradí si s jakýmkoliv terénem a s vozidlem v jakémkoliv stavu.

Ekologická likvidace vozidel Ostrava

Jezdíme do těchto lokalit

Ostravě, Opavě, Bohumíně, Havířově, Orlové, Karviné, Českém Těšíně, Bruntále, Frýdku Místku, Novém a Starém Jičíně, Fulneku, Vítkově, Odrách, Lipníku nad Odrou, Přerově, Rožnově pod Radhoštěm, Vsetíně, Příboře, Kopřivnici, Frenštátě pod Radhoštěm, Ostravici a okolí.

Způsob nakládání s autovraky a postup při trvalém vyřazení vozidla z registru silničních vozidel upravuje zákona č.56/2001 Sb. , o podmínkách provozu vozidel na pozemních komunikacích a zákon č.185/2001 Sb., o odpadech v platném znění v § 36 – 37e, vyhláška č. 352/2008 Sb. o podrobnostech nakládání s autovraky a vyhláška č. 383/2001 Sb. o podrobnostech nakládání s odpady v platném znění. Tyto právní normy navazují po vstupu České republiky do Evropské unie na směrnici Evropského parlamentu a Rady 2000/53/ES, o vozidlech s ukončenou životností.

Pro zjištění přesných cen nás prosím kontaktujte.

Základní informace

Majitel společnosti

Telefonní číslo

Email

Pracovní hodiny

Napište nám zprávu

Vyplňte prosím značku, rok výroby a motorizaci Vašeho automobilu