Proč je společnost Ekomorava.cz dobrou volbou pro ekologickou likvidaci vozidla?

Ekologická likvidace vozidla je důležitý krok pro ochranu životního prostředí a udržení čistoty našeho okolí. Před ekologickou likvidací vozidla je však třeba splnit několik kroků, aby byl proces likvidace co nejefektivnější.

 

  1. Ověření vlastnictví vozidla: Před ekologickou likvidací vozidla je nutné ověřit, že jste skutečným vlastníkem vozidla. K tomu je třeba předložit doklad totožnosti a originál technického průkazu vozidla.

  2. Vyřízení přihlášky k ekologické likvidaci vozidla: Před ekologickou likvidací vozidla je nutné vyplnit a podat přihlášku k ekologické likvidaci vozidla. Tuto přihlášku lze vyplnit na webových stránkách společnosti, která se ekologickou likvidací vozidel zabývá, nebo na příslušném úřadě. U nás to však funguje jednoduše. Přihlášku vyplníme za Vás. 

  3. Odevzdání dokladů: Před ekologickou likvidací vozidla je nutné  odevzdat originál technického průkazu vozidla, registrační značky a další doklady související s vozidlem. Tyto doklady lze odevzdat na příslušném úřadě nebo na webových stránkách společnosti, která se ekologickou likvidací vozidel zabývá.

  4. Předání vozidla ke ekologické likvidaci: Po splnění všech výše uvedených kroků je možné předat vozidlo ke ekologické likvidaci. Je důležité si vybrat společnost, která nabízí kvalitní služby a dbá na ekologickou likvidaci vozidla.

Ekologická likvidace vozidla je důležitým krokem pro ochranu životního prostředí a správnou likvidací vozidla zajistí

Jednoduchý postup při ekologické likvidaci s Ekomoravou:

1. Kontaktujte nás

Zavolejte nám nebo nám napište email. Řekněte nám co nejvíce informací o Vašem vozidle a domluvíme se na výkupové částce.

2. Domluvíme si termín odtahu

Domluvíme se na termínu odtahu Vašeho vozidla. Jezdíme vždy na čas a na předem domluvené místo.

3. O zbytek se postaráme my

Vozidlo odtáhneme, Vy dostanete doklady o ekologické likvidaci a domluvenou částku. O nic víc se nestaráte.