. EKOMORAVA.CZ - výkup vozidel

O NÁS

Jsme společnost zabývající se ekologickou likvidací osobních, užitkových a nákladních vozidel.
Samozřejmostí je vystavení Potvrzení o převzetí autovraku do zařízení ke sběru autovraků vydaný v systému MA ISOH pod hlavičkou Ministerstva pro životní prostředí (MŽP).
Provádíme odtahy vozidel NON STOP.
Vykupujeme osobní, užitkové a nákladní vozidla včetně zahradní techniky po celé České republice.


ODVOZ VOZIDLA ONLINE


KONTAKTY

ekomorava.cz

Adam Urban
Hilbertova 112/14
Ostrava Muglinov 712 00

IČ: 74776274
DIČ: CZ8711256059

email:

telefonní kontakty:
608 447 449, 775 499 731

POČITADLO

Celkem: 21249
Dnes: 11
Online: 1

Výkup vozidel

Jsme firma zabývající se mimo jiné výkupem osobních, užitkových, nákladních vozidel všech značek a zahradní techniky tj. traktory, sekačky apod.

Vykupujeme vozidla po celé České republice.

Do výkupu přijímáme: osobní vozidla všech značek, plechové dodávky všech velikostí, sanitní vozy, zásahová vozidla, vícemístné dodávky, vozidla pro převoz handicapovaných lidí a jinak specifické vozy, vozy s isothermickou skříní, double caby, sklopky (S1, S2, S3), odtahové speciály, valníky, skříňové dodávky, nákladní vozidla všech kategorií, dále také zahradní techniku tj. traktory, sekačky, a jiné.

V jakémkoliv stavu: ojeté, předváděcí, havarované, s korozí, bez motoru, se zadřeným motorem, bez STK, bez TP či jinak vyřazené, nekompletní či vraky.

Vozidla si odvezeme i v případě jejich nepojízdnosti.

Výkupy provádíme různými způsoby jako jsou přímé prodeje, výběrová řízení či veřejné dražby. Vykupujeme od soukromých osob, firem různých organizací a státních institucí či zařízení.

Zaručujeme rychlé, poctivé a seriozní jednání.

Reklamace neřešíme!